دربــــاره کاریابی الکترونیک دارکوب

  • صفحه اصلی
  • دربــــاره کاریابی الکترونیک دارکوب

دربــــاره کاریابی الکترونیک دارکوب:

کاریابی الکترونیک دارکوب با شماره ثبت 9802069/01 در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ثبت رسیده است و از سال 1398 با شیوه ای نوین و رویکردی متفاوت نسبت به وب سایت های کاریابی سنتی بستری برای کارجویان و کارفرمایان ایجاد کرده که بتوانند به سادگی به معرفی خود بپردازند و در سریعترین زمان ممکن بهترین نتیجه را دریافت کنند. با عضویت در کاریابی الکترونیک دارکوب برای کارفرمایان بستری ایجاد می شود تا به سادگی نسبت به ثبت سازمان و موقعیت های شغلی سازمان اقدام نموده و مناسب ترین درخواست های ارسالی را برای خود انتخاب نمایند همچنین افرادی که به دنبال موقعیت شغلی هستند نیز با بررسی رزومه شرکت ها و ارسال درخواست می توانند بهترین سازمان ها را برای خود انتخاب نمایند.

خصوصیات کاریابی الکترونیک دارکوب

در کاریابی الکترونیک دارکوب چه می گذرد...؟!


Profile

در خواست های استخدامی

در کاریابی الکترونیک دارکوب می توانید برای شرکت ها و سازمان ها در خواست استخدام ارسال کنید و شرکت ها و سازمان ها بر اساس توانایی های شما را انتخاب و به کار گیری کنند.دقت کنید که اطلاعات دقیقی درباره خود به کسب و کار ها بدهید تا بتوانند با دقت در باره شما تصمیم گیری کنند.

Profile

فرصت های شغلی

شرکت ها و سازمان ها می توانند در الکترونیک دارکوب فرصت های شغلی خود را نمایش دهند و از طریق الکترونیک دارکوب نیرو های مورد نیاز خود را جذب کنند. هر شرکت در کاریابی دارکوب یک صفحه اختصاصی دارد و میتواند شرکت یا سازمان خود را معرفی کند و کارجویان را تشویق به کار در محیط کاری خود کنند.

Profile

کسب و کار ها

در کاریابی الکترونیک دارکوب نه تنها افراد و اشخاص می توانند صفحه شخصی و اختصاصی خود را داشته باشند بلکه شرکت ها و سازمان ها با ساخت صفحات خود می توانند خود را به افراد و اشخاص معرفی کنند و محیط کاری خود و روحیات محیط کاری خود را به نمایش گذارند.

Profile

ساخت رزومه حرفه ای

شما در کاریابی الکترونیک دارکوب می توانید با ساخت صفحه اختصاصی خود و تکمیل اطلاعات خود می توانید رزومه اختصاصی خود را در سایت کاریابی الکترونیک دارکوب داشته باشید و آن را بوسیله لینک اختصاصی به دیگران معرفی کنید و در قسمت های فرصت شغلی برای درخواست استخدام از آن استفاده کنید.

ارتباط با ما